Mart Ayına Özel Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Örgüler bizim severek yaptığımız faaliyetler arasında yer alıyor. Yapması da oldukça keyifli hem hobi olarak hem de para kazanmak için örgüleri yapabiliyoruz. Kullanım alanları da oldukça geniş. Kıyafetlerde, liflerde, süs eşyalarında sıklıkla kullanıyoruz. Özellikle örgüler bebek örgü modellerinde tercih ediliyor. Biz de bu yazımızda bebek battaniye örgü modellerini seçtik ve derledik. Şimdi dilerseniz Mart ayına özel bebek battaniye örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz bebek battaniye örgü modeli çok sevildi. Hem rengiyle hem de modeliyle muhteşem duruyor. Sizler de bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı çok basit. Yapılışı hakkında bilginiz yoksa İnternet veya YouTube’Dan videolar izleyebilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırır.

blank

Bebek battaniye örgülere şık detaylar da ekleyebilirsiniz. Örneğin kurdele detayı oldukça yakışacaktır. Kurdele kullanarak ya da figürler ekleyerek bebek battaniye örgüleri farklı hale getirebilirsiniz.

blank

Örgülerde renk uyumu çok önemli. Renkler birbiriyle uyumlu olursa örgü modeli kendini gösterecektir. Ama uyumsuz renkleri seçerseniz hoş durmayacaktır. Örgüler hem şiş hem de tığ ile yapılabiliyor. Size hangisi kolay geliyorsa onu kullanmanızı tercih ederiz. Ama şiş ile yapılan örgü farklı, tığ ile yapılan örgü farklı görünecektir.

blank

Örgülere bu şekilde şık gül veya çiçek detayları da ekleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz gibi bebek battaniye örgülere sevimli detaylar ekleyebilirsiniz. Bu örgüleri hem hobi hem de para kazanmak için yapabilirsiniz. Kullandığınız malzemeye ve harcadığınız zamana göre de bu örgülerin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Açık renkleri tercih ederek sevimli bebek battaniye örgü modelleri elde edebilirsiniz. Örgülere dantel, kurdele, düğme gibi detaylar eklemeniz de hoş olacaktır. Haydi hanımlar o halde örgü vakti.

Çok Muhteşem Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.