Mayıs Ayına Özel İğne Oyası Modelleri

Mayıs ayına özel iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Mayıs ayına yakışacak en yeni iğne oyası modellerini siz hanımlar için derledik. El işi ile uğraşan hanımlar her bölgede oldukça fazla. Bu hanımlar her gün yeni model üretmeye devam ediyorlar. Biz de bu yeni iğne oyalarını sizler için takip ediyor ve derliyoruz. Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğimiz Mayıs ayına özel iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Güzel İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz şahane iğne oyası modeli siyah başörtüsü kenarına çok yakışmış. Her hanımın evinde muhakkak bir tane siyah başörtüsü vardır. Siyah başörtüsünün kenarına hemen hemen her iğne oyası modeli yakışacaktır. Sizler de görseldeki gibi çiçekli iğne oyası modeli yapabilirsiniz.

Görseldeki iğne oyası modelini biz çok sevdik. Sizler de bu harika iğne oyası modelini başörtüsü ve havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Bunun gibi modeller çeyiz bohçalarının da olmazsa olmaz parçaları olmaya devam ediyor. Sizler de bu şekilde iğne oyası modeli yaparak çok güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeşil, sarı ve mor rengini kullanarak görselde gördüğünüz çok zarif iğne oyası modelini elde edebilirsiniz. Evde kaldığımız bu zor zamanlarda yeni modelleri kendiniz deneyebilir, hobi olarak yapabilirsiniz. Sipariş üzerine kazanç elde etmek için iğne oyası modelleri yapan hanımlar da bu iğne oyası modelini deneyebilirler.

Görselde gördüğünüz üç boyutlu iğne oyası modeli şahane gözüküyor. Sizler de tek renk başörtüsü kenarına bu muhteşem iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. İğne oyalarının yapılışını bilmiyorsanız İnternet veya YouTube’dan video izleyebilirsiniz.

Kurdeleli iğne oyası modelleri başörtüsüne çok yakışıyor. Uygun renkleri tercih ederek bu iğne oyası modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çok Muhteşem İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.