Mayıs Ayına Özel Tığ İşi Oya Modelleri

Mayıs ayına özel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceği ve çok beğeneceği şık tığ oyası modellerini seçtim. Bu tığ işi oya modellerini başörtüsü, namaz örtüsü ve havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Herkesin tercihi olabilecek ve kolay yapılacak tığ oyalarını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Şimdi dilerseniz Mayıs ayına özel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Modern Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli sizlerinde tercihi olabilir. Çok sevilen bu harika tığ oyası modelini tercih ederek harika işler ortaya koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilir ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini yeşil ve kırmızı rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu muhteşem modeli yaparak harika görünümler de elde edebilirsiniz. Bu tığ işi oya modelini hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini boş zamanlarınızda hobi olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu modeli kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve harika işçiliğiniz ile ortaya şahane görünümler çıkacaktır.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri çeyiz bohçalarında çok tercih edildiğinden sizler de bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Mavi başörtüsü kenarına yeşil ve mavi rengini kullanarak harika bir tığ işi oya modeli yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz gibi mor başörtüsü kenarına beyaz, yeşil ve mor rengini kullanarak harika bir tığ işi oya modeli yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu muhteşem tığ işi oya modelinin örneğini çıkaralım hanımlar, ne dersiniz?

En Muazzam Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.