Mekik İşi Görünümde Tığ işi Oya Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için çok beğenerek hazırlayacağınız görenlerin ilk bakışta mekik oyası sanacağı tığ işi oya modelini çok beğeneceğinizden eminiz. 3 Renk ip ile hazırlanan oya modelini nişan bohçalarınız çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Şimdi gelin hep beraber çok beğenilen tığ işi oya modelinin anlatımlı videosunu izleyip, modelimizi kolay bir şekilde hazırlayalım.

blank

En yeni tığ oyalarından bir tanesi olan modeli yazma kenarlarına namaz örtüsü kenarlarınıza havlu kenarlarınıza örebilir oyanızı çok severek kullanabilirsiniz.

İlk olarak yazmanızın tığ battısını hazırlayarak başladığınız modeli üç sırada tamamlıyorsunuz. Bu model ile hazırlayacağınız oyalarınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Sunayla el işleri’ne youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.