Merak Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Çok sevilen ve çok tercih edilen el işi türlerinden biri iğne oyalarıdır. İğne oyası yaparak kazanç da elde edebilirsiniz veya hobi olarak da yapabilirsiniz. Çok zarif ve naif duran iğne oyalarını şıklaştırmak için de boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuk tercihi bu hususta faydalı olabilir. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel ve merak edilen boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Yapılışı Kolay Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Bebe mavisi başörtüsü tercihiniz olacaksa iğne oyasının renkleri de rengarenk olabilir. Başörtüsünün kenarını aynı renkten iplik ile geçebilirsiniz. Boncukların tercihi ise rengarenk sıralı bir şekilde olabilir.

Bordo ve hardal sarısı birbirine çok yakışan iki renk arasında yer alıyor. Sizin de bordo renkli başörtünüz varsa tercihiniz hardal sarısı boncuklarla yapılan iğne oyası modelinden yana olabilir.

Tek renk başörtüsü kenarına tek renk iplikten yapılmış iğne oyaları çok yakışıyor. Bunu daha ön plana çıkarmak için boncuklar kullanabilirsiniz.

Hem zarif hem de şık görünen iğne oyası modeli arıyorsanız bu tam size göre. Sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel değil iğne oyası ve tığ işi de kullanılıyor.

Boncuklardan tomurcuk yapılmış bu iğne oyasının yapılışı oldukça kolay. Eğer modelin yapılışı hakkında bilginiz yoksa internet veya YouTube’dan video izleyerek bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Bu iğne oyası modelini de hemen hemen her bayan yapabilir. Yapılışı oldukça kolay. Siz dilediğiniz renklerde tercih de edebilirsiniz.

2019 yılında çok sipariş alan boncuklu iğne oyası modelini siz de yaparak siparişlerinizi artırabilirsiniz.

Siyah başörtüsü kenarına yapılacak muazzam bir iğne oyası daha. Sizlerin de hoşuna gidecek bu iğne oyası modelini yaparak çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.