Merak Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Merak edilen tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En çok sipariş alan ve en sevilen tığ oyası modellerini sizler için seçtik ve derledik. Tığ işi oya modellerini yaparak ve bu yaptığı el işlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşıp, sipariş alan birçok hanım var. Üstelik bu başörtüsüne yapılan tığ oyalarının fiyatlarını kendileri belirleyebiliyor. Harcanılan emeğe ve kullanılan malzemeye göre bu oyaların fiyatlarını da kendileri belirleyebiliyor. Şimdi dilerseniz merak edilen tığ işi oya modellerini hep birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor ve tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’da anlatımlı videolaru izleyerek alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsüne çok yakışmış. Başörtüsüne yakıştığı gibi havlu kenarına da çok yakışacaktır. Artık havlu kenarında yalnızca dantel değil, iğne oyası ve tığ oyası da kullanılıyor. Oldukça da ortaya hoş bir görüntü çıkıyor. Sizler de havlu kenarına tığ işi oya modeli yaparak çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz.

Tığ işi oya modellerini hobi olarak yapabilir, zamanını güzel değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ oyalarını yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Birçok hanım bunu yaparak para kazanıyor. Bunlardan biri de siz olabilirsiniz.

Başörtüsü renk ve desenine uygun tığ işi oya modelleri tercih ederek güzel bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Haydi hanımlar o halde bu örneği çıkarma vakti. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternetten alabilirsiniz.

Muhteşem ve Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.