Merak Edilen Tığ İşi Su Dalgası Örneği Yapılışı ve Anlatımı

Bugün sizler için şal hırka yelek atkı battaniye örebileceğiniz meşhur su dalgası modelinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Su dalgası modeli diğer ördüğünüz düz örgülerden daha farklı şekilde hazırlanmaktadır. Modelin yapılışının tüm ayrıntılarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Geçişli bir dokusu olan model hem keyifli hem de hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Model ile bilmeniz gereken bir kaç püf nokta bulunmaktadır. Modeli düz ipler ile örebileceğiniz gibi ebruli iplerle de çok güzel renk geçişleri sağlayabilirsiniz.

Su dalgası modeli ile çok şık yelekler şallar örebilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Merserize iplerle de örülebilecek model bahar aylarında kullanabileceğiniz şık bir modeldir.

 

Atölyehobi’ye youtube kanalı için hazırladığı güzel video için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.