yazma kenarı iğne oyası modelleri

Merak Uyandıran 36 Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri

Merak uyandıran yazma kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Eşarp, şal, tülbent gibi bir çok başörtüsü kenar oyalarında kullanabileceğiniz şahane örnekleri derledik. El işinin her çeşidi hanımlar arasında merak uyandırıyor. Tabii ki her el işi de merak uyandırmaz. Ne kadar ilgi çekici, ne kadar gösterişli, ne kadar güzel ise o kadar merak uyandırır. İğne oyası da elbette bu kategoriye giriyor. Hemen hemen her modeli güzel çünkü. İğne oyaları zarifliği temsil etmeye devam ediyor, devam da edecek. Biz de sizler için merak eden ve en gösterişli iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Hem Şık Hem Gösterişli Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri

yazma kenarı iğne oyası modelleri

Tatlı mı tatlı bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeline bayılıyorsunuz değil mi? Bizim de çok sevdiğimiz görselde gördüğünüz iğne oyasının hem yapımı basit hem de şahane. Dilerseniz siz de bu iğne oyası modelini hemen çıkarabilirsiniz. E ne de olsa hamaratlı hanımlarsınız.

iğne oyası yazma oyaları

Şu rengin can alıcılığına bakar mısınız… Kesinlikle muhteşem bir renk ve kesinlikle muhteşem bir iğne oyası modeli. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası modeli yazma kenarına da oldukça yakışmış. Yazma kenarı iğne oyası modelinde de kullanılan renkler ne kadar uyumlu. Beyaz sarı ve yeşil rengi elbette papatyayı temsil eden renkler ve harika duruyor. Siz de kırmızı ve bordo yazmalarınıza bu renklerde iğne oyası tercih edebilirsiniz.

iğne oyaları

Bebe mavisi yazmalar her zaman çok hoş oluyor ve çok tercih ediliyor. İşte bu yazma kenarı iğne oyası modeli en çok tercih edilenler ve en çok sipariş alanlar arasında. Yazmanıza uygun renklerde de bu iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

En Zarif Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri

iğne oyası yazma kenarı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.