Renkli boncuklu tığ oyası yapımı

Merakla Beklenen Renkli Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Oyacı kadınların anlatımını merakla beklediği boncuklu tığ oyası modeli. En çok istek alan tığ oyalarının başında geliyor.

Oyacı kadınlar bazen yeni oyaların yapımından zorlanıyorlar. Youtube kanalı sahibi kişilere isteklerini bildiren kadınlar burada modellerin anlatımlarının paylaşılmasını rica ediyor. Kanal sahipleri de anlatımı istenen tığ oyasını videoya çekerek kanallarında yayınlıyor. Şimdi yayınlanan boncuklu tığ oyası modeli de merakla beklenen modellerden birisidir. Kullanılan boncuklar diğer boncuklara göre daha farklı ve daha renkli görünüyor. Başörtüsü yazmalarda, yemi ve tülbentlerde sıklıkla karşılaşacağınız oyalardan biri olacak hiç şüphesiz. Anlatımı yapan kişi ise bunun için sadece 5 dakikasını ayırmış. 5 dakikada tığ oyası mı öğrenilir demeyin.

Renkli boncuklu tığ oyası

En çok sevilen oya modelleri için sürekli istek geliyor. Bunu nasıl yapabilirim, anlatımı var mı diye yorumlar yapılıyor. Ziyaretçilerin de isteklerini yerine gedirmek için yeni hobi sitesinde bu modellere yer veriliyor. Bu sayede bir çok kişi farklı farklı yazmalar yapma fırsatını yakalıyorlar. En güzel oyaları takip edebilmek için yeni hobi sitesini sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Renkli Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir