Mevsimlik En Yeni ve Sade Yelek Ceket Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar bugün sizlerle buluşturmuş olduğumuz birbirinden güzel en yeni ve sade tasarımıyla dikkat çeken örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan örgü modeli hamarat kadınların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel örgü modellerinizi yaparak torunlarınız için hazırlayabilirsiniz. Hamile annelere ve yeni doğum yapmış anneleri hediyelikler olarak bu güzel el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız örgü modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Kolay yapılan örgü modellerini yeni öğrenen hanımlar için bekledik yeni öğrenmiş olsanız bile hızlı ilerleyen bu örgüleri yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Detayları ile süsleyeceksiniz örgüleri çiçekler ekleyerek de oldukça şık hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte en güzel ve en yeni örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan kruvize hazırlanmış olan yelek örgü modeli sade ve şık modeller arasındadır. Sizler de tek renk yapılan bu örgü modelini krem rengi seçerek hem kız hem de erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Yeşil renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli patik örgüsü ile birlikte set halinde hazırlanmıştır. 1 yaşa uygun olan örgü modelini sizler bebeklerinizin yaşına uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ceket örgü modeli patik örgüsü ile birlikte takım haline gelmiştir. Kabartmalı tercih edilen örgüyü dilediğiniz renk tasarımı ile yapabilirsiniz.

Beyaz renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli yılların eskitemediği modellerdendir. Sizler de bu örgü modelini hediyelik olarak tercih edebilirsiniz.

Ponpon detayı ve şapka detayları ile süslenmiş olan sade ve güzel görünen örgü modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay olan bu örgüyü yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri