Milyon Defa Görmediğiniz İğne Oyası Modelleri

Eşine nadir rastlanan iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu iğne oyaları diğer modellere hiç benzemiyor. İğne oyası denilince akla ilk gelen şeylerden biri zarafettir. Sizin için derlediğimiz bu görsellerde zarafetin karşılık bulmuş halini göreceksiniz. Şık olmak ve güzel görünmek tüm hanımların hakkı. Bu harika iğne oyası modelleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Görenlerin Soracağı İğne Oyası Modelleri

Zarif mi zarif bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz hanımlar. Bu iğne oyası gerçekten siyah yazmaların kurtarıcı modeli. Siz de bu modeli dilediğiniz renk yazmalara tercih edebilirsiniz. Tabii ki iğne oyasının rengini yazma renginize göre ayarlayarak.Görselde gördüğünüz mavi, beyaz ve yeşil iğne oyasını kesinlikle yine aynı renk mavi, beyaz ve yeşil yazmalarda da tercih edebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına pembe nasıl da hoş olmuş değil mi? Bu pembe iğne oyasını inci boncuk detayı ile de tamamlayabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına her renk rahatlıkla uyacaktır ama bu iğne oyasında renkleri hangi renklerle kullandığınızda önemli. Çünkü bazı renkler bazı renklere uymaz. Siz de bunun ayrımını yaparak daha farklı bir iğne oyası çıkarmak için birbiri ile uyumlu renkleri tercih ederseniz çok güzel olacaktır.

Tek renk yazmalara yine aynı renk iğne oyası güzel oluyor hanımlar. Siz de bunu denemeye ne dersiniz?

İğne oyalarını sadece yazma kenarlarında değil görselde gördüğünüz gibi tespih uçlarında da kullanabilirsiniz. İğne oyası hemen hemen her alana renk ve şıklık katıyor. Hatta kolye uçlarınıza dilediğiniz renkte ve şekilde iğne oyası modeli ekleyebilirsiniz.

Kırmızının can alıcı özelliği gerçekten de yadsınamaz. Bu kırmızı renkli yazma kenarına kullanılan iğne oyası modeli de çok çekici durmuyor mu sizce de?

Herkesin Gözlerini Üzerinden Alamayacağı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.