Mimar Selim Yuhay ile 15 bin TL’ye Oturma Odası Dekorasyonu

Mimar Selim Yuhay ile 15 bin liraya oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır? Yeni ev kuranlar ya da evlerini yenilemek isteyenlerin fikir alabileceği, düşük bütçelerle oturma odası nasıl dekore edilir? Bu soruya cevap alabileceğiniz, güzel oturma odası dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız.

15 bin tl’ ye oturma odanızı nasıl dekore edersiniz? Öncelikle, minimum nelere ihtiyacınız var. Kendinize tam bir liste çıkarın. Odanızın olmazsa olmaz olan oturma odası eşyalarınıza öncelik verin.

İlk olarak bir kaç tane mağaza gezip, oturma odası eşyaları hakkında fiyat araştırması yapın. Kaliteli ürünleri nereden en uygun fiyata alabilirsiniz. Bu kararı verdikten sonra, oturma odası için seçtiğiniz ürünleri inceleyeniz. Fiyat pazarlığı yapın.

Oturma odası için alacağınız koltukların leke tutmama özelliği olduğundan emin olun. Konsol, masa gibi ahşap ürünlerin sağlamlığını inceleyin. Düşük bütçelerle oturma odanıız çok güzel bir şekilde dekore edebileceğinizi hiç bir zaman unutmayın.

İsterseniz şimdi Mimar Selim Bey’in oturma odası dekorasyonu için hazırlamış olduğu ve kendi adını taşıyan youtube kanalındaki videoya geçelim.

Bu harika oturma odası dekorasyonu için Mimar Selim Bey’e çok teşekkür ederiz. Siz de videoyu beğenmeyi ve youtube kanalına abone olmayı unutmayın.

Bu oturma odası dekorasyon yazımızı beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

“Mimar Selim Yuhay ile 15 bin TL’ye Oturma Odası Dekorasyonu” için bir yorum

Bir cevap yazın