Mimar Selim Yuhay’dan 15 bin TL’ye Salon Dekorasyonu

Yeni ev kuranlar yada evlerini yenilemek isteyenlerin fikir alabileceği, düşük bütçelerle salon nasıl dekore edilir?sorusuna cevap alabileceğiniz, güzel fikirler ile karşınızdayız.

15 bin tl’ ye salonunuzu nasıl dekore edersiniz? Öncelikle, minimum nelere ihtiyacınız var. Kendinize tam bir liste çıkarın. Odanızın olmazsa olmaz olan eşyalarınıza öncelik verin

İlk olarak bir kaç tane mağaza gezip, fiyat araştırması yapın. Kaliteli ürünleri nereden en uygun fiyata alabilirsiniz. Bu kararı verdikten sonra, ürünleri inceleyeniz. Fiyat pazarlığı yapın.

Salonunuz için alacağınız koltukların leke tutmama özelliği olduğundan emin olun. Konsol, masa gibi ahşap ürünlerin sağlamlığını inceleyin. Düşük bütçelerle, evlerinizi çok güzel bir şekilde dekore edebileceğinizi hiç bir zaman unutmayın.

İsterseniz şimdi Mimar Selim Bey’in hazırlamış olduğu ve kendi adını taşıyan youtube kanalındaki videoya geçelim. Video için Mimar Selim Bey’e çok teşekkür ederiz. Siz de videoyu beğenmeyi ve youtube kanalına abone olmayı unutmayın.

“Mimar Selim Yuhay’dan 15 bin TL’ye Salon Dekorasyonu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir