Minik burgular örgü bayan yeleği yapılışı

Minik Burgular Örgü Bayan Yeleği Deseni

Minik burgularla yapılan örgü motifleri bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi bir çok örgüde kullanılıyor. Yepyeni örgü tekniği kaşınızda.

Yepyeni bir örgü deseniyle yeni örgüler örmek ister misiniz? Bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi diğer örgülerdede kullanılabilen yapımı kolay şiş işi örgü modeli minik burgular. Yanyana bulunan minik burgularla yapılan motifler tüm örgülerde şık duruyor. Eline şiş almış kişiler ilk önce internete girerek örgü desenlerini araştırırlar. Örgünün ilk adımı desenlerin yapımını öğrenmektir. Sonrasında ise yelek veya başka birşey yapılacaksa onun üstüne uygulamaktır. Kış gelmesiyle birlikte eline şiş alan kadınların sayısı artıyor. Öğrenme hevesi olan kişiler için anlatımlı yelek örgüleri de muhteşem bir fırsat oluyor.

Minik burgular örgü bayan yeleği deseni

Minik burgular ismi verilen örgü modeli İngiliz bir kadın tarafından videoya alınmıştır. Burada örecek olan kişilerin dikkat etmesi gereken şey el hareketleridir. El hareketleri dikkatlice izlenirse örgü motifi öğrenilebilir. Video uzunluğu 20 dakika olup kalitesi ise çok iyidir. Kendinize, çocuğunuza veya başkasına örgü örecekseniz minik minik burgular desenlerini deneyebilirsiniz.

Minik Burgular Örgü Bayan Yelek Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir