Minik Hanımlara Beylere Kış Aylarına Özel Örgü Modelleri

Değerli hanımlar sizler için tasarlanmış olan bebeklerinize severek kullanacağınız örgü modellerini hazırladık. El emeği göz nuru hazırlanan örgüler en yeni modellerdendir. Sizler de bu yeni modelleri yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model arayanlar için tasarlanmış olan örgüyü detaylar ekleyerek de hazırlayabilirsiniz. Kış aylarında çok yakışacak bu örgüler el emeği göz nuru ürünlerdendir. Gösterişli model sevenler rengarenk ürünler tercih ederken sade model sevenler tek renk ürünler hazırlayabilir. Hadi birlikte bu güzel örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

Farklı Örgü Modelleri

Görselde yer alan çizgili örgü modeli rengarenk tasarımıyla dikkat çekiyor. Siz de bu örgüyü detaylar ekleyerek ya da dilerseniz tek renk tercih ederek de hazırlayabilirsiniz.

Amigurumi örgü modelleri arasında en sevilen örgüyü sizlere sunuyorum. Sizler de bu güzel modeli yeni doğan bebekleriniz için tercih edebilir ve güvenilir oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

En çok satan 3 adet hazırlanmış olan şapka örgü modeli sizlere sunuyor. Sizler de kendi Instagram adreslerinize bu güzel şapka örgüsünü ekleyebilir ve satışa hazır hale getirebilirsiniz.

Sade ve şık model seven kadınların tercihi olan yelek örgü modeli tek renk tercih edilmiş ve tahta düğme detayları ile hazırlanmıştır.

Görselde yer alan sade ve şık tulum örgü modeli örgü detayları ile oldukça şık görünüyor. Bu modeli hem kız hem de erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Kabartmalı model seven kadınların tercihi olan örgü modeli kız bebekleriniz için yapılmıştır. Siz de bu güzel modelleri detaylar ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Kura bize hazırlanmış olan örgü modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Tarzınızı uygun hazırlayacağınız örgüleri sarı renk tercih ederek unisex ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli Örgü Modelleri