Minikler İçin En Güzel 43 Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Birbirinden güzel ve farklı bebek battaniye örgü modellerini sizin için derledik. Hepinizin bayılacağınızdan emin olduğumuz bu modellerin yapımı da kolay. Rengarenk iplerle öreceğiniz bu battaniye örgü modelleri de bebeğinizin ilgisini çekecek ve hoşuna gidecek türde. Onları mutlu etmeye ne dersiniz. Hep beraber bu modellere bir göz atalım mı?

En Canlı En Güzel 43 Bebek Battaniye Örgü Modeli

blank

Çiçekli ve tomurcuklu olan bu bebek battaniye örgü modeli çok şık ve canlı durmuyor mu? Parçaları önceden örüp daha sonrasında rahatlıkla bu parçaları birleştirip bebek battaniyesi elde edebilirsiniz.

blank blank blank

Yukarıdaki görsellerde bebek battaniye örgü modelimizin aşama aşama parça birleşimleri yer almaktadır. İlk önce ayrı ayrı dilediğiniz renkte kare şeklinde örgü örüyorsunuz ardında hepsini istediğiniz şekilde yan yana dizip bunları birleştiriyorsunuz ve işlem tamam.

blank

Çok şık bir bebek battaniye örgüsüne daha şahit oluyorsunuz. Ördüğünüz battaniyenin çevresini bu şekilde çevreleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Örgü modelini çok sevmektendir ki bebek yastığını ve yeleğini de bu örgü modeli ile tamamlayabilirsiniz.

blank

En çok sevilen ve kullanılan renkler tabii ki bebek battaniye örgü modelinde de yerini buluyor.

blank

Bebeklerin dikkatini çeken renklerden biri de kırmızı bu yadsınamaz gerçek. Bebeğinizi bu renk ve kalpli bebek battaniye örgü modeli ile sevindirin.

blank blank

Krem ve füme rengini kullanarak farklı farklı bebek battaniye örgü modeli elde edebilirsiniz.

blank blank

Çift renkli iplikleri kullanarak düz örgü modeli ile bebek battaniyesi elde edebilirsiniz.

blank

Ne kadar da can alıcı bir bebek battaniye örgü modeli değil mi?

blank

Bu tatlış mı tatlış pandaları bebeğiniz çok sevecek.

blank blank

Aynı bebek battaniye örgü modelini farklı renk ve farklı desenlerle de örebilirsiniz.

blank

Bebek battaniye örgü modeline rakam eklemek de iyi bir fikir değil mi?

blank

Aynı modelin üzerine farklı desen işlenip çok güzel bir bebek battaniye örgü modeli elde edilmiş.

Bebekleriniz İçin Birbirinden Güzel Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.