Minikleri Kış Aylarında Bu Örgü Modelleri ile Süsleyebilirsiniz

Kıymetli hanımlar değerli takipçilerimiz sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken örgü modelleri bebekleriniz üzerinde çok güzel görünecek. Sizler de kış aylarını hazırlık olarak bu güzel örgü modellerini hazırlayarak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken örgü modelleri görenleri oldukça hayrete düşürüyor. Sizler de daha önce görmediğiniz bir örgü modellerini yaparak satışa da sunabilirsiniz. Çok satan örgü modellerine eklerken kolay yapılabilir olması bazen gösterdik. Yapılışı kolay olan örgü modellerini yeni öğrenen hanımlarda yapıp en güzel ürünlere sahip olabilir. Dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayacağınız örgü modellerini çiçek ve boncuk detayları ekleyerek ya da dilerseniz farklı kabartmalı modeller hazırlayarak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Tarzınıza uygun renkler seçerek anne kız kombinleri de yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu kolay yapılan örgü modellerine göz atalım.

En Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modeli patik örgüsü ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu örgü modelini Farklı renkler ekleyerek de yapabilirsiniz. Erkekler için hazırlanmış olan örgü modeli kız bebeklerinize uygun hale getirebilirsiniz.

Görselde yer alan erkek bebek ceket örgü modeli kabartmalı tercih edilerek hazırlanmıştır. Şapka detayı ile değil oldukça kullanışlı olan örgü modelinin farklı renklerde hazırlayabilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli erkek bebekler için tasarlanmıştır. Şapka atkı ve ceketten oluşan model dilerseniz patik örgüsü ekleyerek de set haline getirebilirsiniz.

Taraftarlar için hazırlanmış olan örgü modelini sizler taraftarı olduğunuz takımın renklerini seçerek bu güzel örgü modelini yapıp bebekler için en güzel hediyelikler oluşturabilirsiniz.

Kahverengi tonlarını yer aldığı örgü modeli oldukça şık görünmektedir. Sizlerde kullanışlı olan bu yelek örgü modelini kış aylarına hazırlık yapabilirsiniz. Elinizde olan iplikleri değerlendirerek güzel örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan şapka örgü modeli kabartmalı detaylar eklenerek çok şık hale gelmiştir. Beyaz renkler üzerine işlenmiş olan renkte detaylar görenleri hayran bırakıyor.

Yeni Örgü Modelleri

Renkli Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Köşesi (Youtube)

Videoda yer alan kolay yapılan iki şiş ile hazırlanmış olan örgü modelini sizler dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylı şekilde yapım aşamalarını öğrenerek hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Kolay gelsin.