Misinalı şişle bebek yeleği yapılışı

Misinalı Şiş İle Bebek Yeleği Yapımı

Misinalı şiş kullanılarak yapılan bebek yelek modeli. Robanın yapılışı ve bebek yeleği yapımı için kullanılan ilmek sayıları ve detaylı anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.

Misinalı şişleri tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. İpek hanımın örgü evi instagram sayfasında paylaşmış olduğu bebek yeleği anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Aşağıda yeleğin yapılışı için atılan ilmek sayıları ve kullanılan örgü tekniklerini yazdık. Ayrıca yeleğin robasının yapılışında kullanılan ilmek sayıları aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Yaprak motifli bebek yeleği yapımı isteyenler için güzel bir örnek.  1 1,5 yaş için bu örgü yelek sayıları yeterli gelecektir. Daha çok anlatımlı model için bebek yelekleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Misinalı Şişle Bebek Yeleği Yapılışı

5 numara misinali şiş kullandım. 80 ilmek başladım 4sıra haroşe den sonra modelimizi kurmaya başlıyoruz arkadaşlar. 8ilmek kenar haroşe 3ilmek düz 1ilmek ters 1dola1düz 1dola 1ilmek ters 8ilmek düz ,1ilmek ters 1dola 1düz 1dola 1ilmek ders 8ilmek düz (bu şekilde 8 kenar ilmek den önce ki 3ilmek düz kalana kadar devam ediyoruz ) yapmak isteyen herkese kolay gelsin

Yapraklı Bebek Yelek Robası

Misinalı şişle bebek yeleği

Misinalı şişle bebek yeleği arka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir