İğne Oyası Modelleri

Modası Asla Geçmeyen 67 İğne Oyası Modelleri

Modası asla geçmeyecek iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz hanımlar. Bazı iğne oyaları vardır ki modası asla geçmez ve her yılın tekrarlanır. Bu iğne oyası modelleri de öyle. Yazmayı yazma yapan şey elbete iğne oyası. Sizin de seveceğinizi düşündüğüm bu modelleri bir araya getirip güzelce harmanladım. Umarım seversiniz. Haydi hanımlar şimdi bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Her Zaman En Trendlerde Olan İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Modelleri

Mor yazmaya en çok yakışan şey elbette mor renginin tonunda bir iğne oyası olurdu. Bu model gerçekten iğne oyasının hakkını veriyor zarifliğiyle. Hanımlar aklınızda bulunsun yazmanız ile aynı renk ip bulmaya zorlamayın kendinizi. Ya yazmanızın renginden bir ton açık daha bir ton koyu renkler ile bunu dengeleyebilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri

Su yeşil renginin vazgeçilmez diğer rengi elbette ki beyaz. Beyaz renk su yeşiline ayrı bir tatlılık katmış. Ama yazma kenarındaki bu iğne oyası en trendlerde ve asla modası geçmeyen modellerden biridir. Üstelik yapımı da oldukça kolay.

İğne Oyaları

Bu renk efsane. Tek kelime ile efsane. Tam da bu mevsime uygun bir renk ile karşınızdayız. Renk gerçekten muhteşem ve yazma kenarına gerçekten çok yakışmış. Siz de bu iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Ama yaptıktan sonra çok seveceksiniz ve çevreniz de kesinlikle bu örneği sizden isteyecektir.

İğne Oyası

En çok tercih edilen ve modası geçmeyen iğne oyası modellerinden biri daha. Nasıl da şık değil mi? Kullanılan renkler de gerçekten birbiri ile muntazam uyum içerisinde. Siz de bu uyumu yakalayabilirsiniz. Hatta bu uyumu farklı renklerdeki yazmalarda da yakalayabilirsiniz. Ne dersiniz?

2020’de de Modası Geçmeyecek Olan Bu İğne Oyası Modellerini Şimdiden Yapmaya Başlayın!

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.