Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Modeli Ayrı Rengi Ayrı Güzel Olan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Rengiyle de modeliylede çok güzle olan boncuklu tığ işi oya modeli yapılışı. Renkli yazma kenarı yapmak isteyenler bu modelin yapım aşamasına yazıdan ulaşabilirler.

Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Yazma modelinde kullanılan bazı renkler göz kamaştırıyor. Şimdi paylaşacağımız tığ işi modelde olduğu gibi mavi oya ipleriyle yapılan ve üstüne dikilen inci boncuklarla güzel bir model olan oyanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Çeyizlik yazmalarınızda, hediyelik yazmalarda ve satmak için yapacağınız tülbentlerde kullanabilirsiniz. Hep aynı tığ işi modelleri görmekten sıkılanlar biraz eğlence katabilir. Aynı oyalarda bile farklı renkler kullanılırsa farklı oyalar elde edilebilir. Boncuk oyası modelleri tercih edenler için şık bir tığ işi model. Binnaz hanımın 15 dakikada anlatımını yapmış olduğu tığ işi oyayı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

En Sevilen Boncuklu Tığ İşi Oyalar

Boncuk oyalarından kadınların en çok ilgisini çekenlerin bir kaçını yukarıda paylaştık. İnci boncuklu tığ işi olarak yapılan aşağıda videosu olan modeli öğrendikten sonra onlara da göz atabilirsiniz.

Rengi Ayrı Modeli Ayrı Güzel Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir