Modern Şık Kolay Fular İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Bugün sizlere severek hazırlayıp, heyecanla kullanacağınız iğne oyası ile hazırlanan modern şık kolay fular yapımını anlatacağız.

Her rengini hazırlayıp kullanmak isteyeceğiniz modelin yapılışının tüm ayrıntılarını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, pratik bilgiler kazanabilirsiniz.

İğne oyası fular yapımı için takı malzemecilerinden satın alabileceğiniz değişik desenlere sahip olan metal aksesuarlardan temin etmelisiniz. Metal aksesuarda bulunan deliklerin etrafına 3 sıra zürafa yaparak modele başlıyorsunuz.

Çok dikkat çekici bir aksesuar olan iğne oyası fularlarınızı günlük hayatınızda düğünlerde davetlerde kullanabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Fularınızın uç kısmına boncuklar ekleyip farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Marifetli eller’e şık model için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.