Mor Salkım Tohumları Yelek Hırka Kazak Örgü Modeli

Mor salkım tohumları örgü modeli güzel çıtı pıtı bir örnek örülmesi çok kolay olan bu örneği bayan yelek, hırka, kazaklarında, bebek yeleği, bebek battaniyesi gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Gönülden örgülerde bu haftaki anlatımlı şiş işi örgü modelinin adı mor salkım tohumları modelidir. Örülmesi çok kolay  olan bu örgü modeli bayan yelekleri, bebek yelekleri ve bebek battaniyesi gibi onlarca örgüde kullanabilirsiniz. Örgü modeli mor renklerle çok güzel görünmüştür. Bu renkte yelekler, hırkalar, atkılar örebilirsiniz. Gönül hanımın yayınlamış olduğu bu örgü modelini öğrenmek isteyenler için videosunu burada paylaşıyoruz.

Mor Salkım Tohumları Örgü Modeli

Örülmesi kolay olan örgüler daha çok takip ediliyor. Öğrenmek isteyipte yapacak olanlara aşağıda video ile yardımcı olmaya çalıştık. Buna benzer örnekleri sitemizde sürekli paylaşmaktayız. Örgü videoları kategorisini takip etmenizi öneriyorum. Kendisine, torununa, çocuklarına, akrabalarına veya gelinlerine örgüler örmek isteyipte nasıl yapıldığını bilmeyenler için şallar, yelekler, patikler paylaşmaktayız.

Mor Salkım Tohumları Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın