Geniş oyalı yazma

Mor Sevenlere Geniş Yazma Oyası

Mor rengin çok yakıştığı geniş yazma oyası. Mor severler bu iğne oyası modeliyle namaz başörtüsü, mevlüt örtüsü ve yazmalar yapabilirler.

Her oyaya her renk yakışmıyor. Fakat bu paylaştığımız oyaya mor rengi gerçekten çok yakışmış. Belki farklı renklerle de güzel olacak ama mor rengin oyada şık durduğu tartışılmaz. Her bayanın sevdiği renklerdendir mor rengi. Dekorasyonda özellikle mor çok tercih edilir. Yazmalarda ise açık renk yazma kullanılırsa kendini daha çok gösterecektir. Yazma dedik diye bir tek yazmada da kullanılacak değil. Havluda da, tülbentte de çok hoş duracak bir model.

Geniş oyalı iğne oyası

Oya modelini yapan kişi namaz başörtüsü olarak yapmış. Gündelik hayatta başörtüsü olarak kullanılan yazma kenarlarında da şık durur. Çeyizlik havluların süslenmesinde de. Oyayı görüp yorumlayan kişilerin yorumlarını bir görseniz öyle ilgili yorumlar yazılmış ki anlatılmaz. Her geçen gün bir yenisi eklenen iğne oyası kategorisinde buna benzer modeller mevcut. Kendine güvenen hanımlar girip yeni modeller öğreniyorlar. Peki siz neden hala duruyorsunuz?

Geniş Yazma Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir