Morun Şıklığı Tığ işi Pıtırcık Modelli Tunus İşi Patik Modeli

Bir taşla, iki kuş vurmaya hazır mısınız? Sizlere bir patikte, hem pıtırcık modelini, hem de tunus işi örgü modelini anlatacağız.

Bayanların kış gelince ilk örmeye başladıkları örgüler patiklerdir. Rengarenk, desen desen patikleri hem örmekten hem de giymekten çok hoşlanırız.

Kendimize ördüklerimizin dışında, genç kızlarımızın çeyizin en gösterişli parçalarıdır. Eskiden çeyizlere yüzlerce patik örerlerdi. Son yıllarda evler kömür sobalarından, doğalgaza geçince patik kullanımı da azaldı.

Modeldeki patikte, mor renk kullanılmıştır. Siz dilediğiniz renkte örebilirsiniz. her renk ile örülebilecek güzel bir modeldir.

Patik modelinde kullanılan pıtırcık modelini de, tunus işi modelini de ayrı ayrı bir çok örgü modelinde kullanabilirsiniz. İki modelde kazak ve hırkalarda çok güzel durmaktadır.

Tamanne’ nin güzel anlatımıyla hazırladığı youtube videosunu hep beraber izleyelim. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir