Motif İsteyenlere Tığ İşi Mozaik Motif Battaniye Modeli

Bugün sizler için kullanım alanı çok geniş olan, tığ işi mozaik motif battaniye modelini anlatacağız. Eminiz siz de bu modele bayılacaksınız.

blank

Tığ işi mozaik battaniye modelini anlatmamız için, sizden çok talep aldık. Mozaik battaniye örmesi çok zevkli, motif motif ilerleyeceğiniz, mükemmel renk geçişleri ile kendisine hayran bırakacak bir model.

Mozaik modeli ile evlerinize battaniye, yataklarınızın üzerine örtü, ılık bahar geceleri için şal ve bebek battaniyeleri örebilirsiniz.

Modelin başlangıcına sihirli halka yaparak başlıyorsunuz. İki sırada bir, renk değiştiriyorsunuz. Motifi dilediğiniz kadar renk katarak büyütebilirsiniz. Daha sonra motifleri birleştireceksiniz.

Rengarenk öreceğiniz tığ işi mozaik motif desenli battaniyelerinizi, tüm hanımlara fikir olması için bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Model hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için altolyehobi’ nin youtube videosunu izleyelim. Güzel anlatımı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın