Motifli Farklı İplikler ile İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar çeyizlerinize çok yakışacak gösterişli tasarımıyla dikkat çeken motifli ve farklı iğne oyası modellerini izler için hazırladık. Çok severek kullanacağınız bu iğne oyası örneklerini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Detayları ile süsleyeceğiniz iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Farklı model seven kadınların tercihi olan iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Sade model sevenler tek renk tülbent kenarına ve havlu kenarına iğne oyalarını tasarlarken gösterişli model seven hanımlar rengarenk iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu hazırlanan iğne oyası modelleri en çok tercih edilen en güzel modeller arasında yer alıyor. Sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız iğne oyası modellerini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde inceleyelim.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazma kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli sade ve şık tasarımı ile çok güzel görünüyor. Namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyalarını sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yeni öğrenen kadınların tercih edebileceği kadar hızlı ilerleyen iğne oyası örneğini sizler de el emeğiniz göz nurunuz hazırlayarak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılmış olan yazma içindeki renklerden tasarlanan iğne oyaları arasında en sevilen modeli sizler de yaparak kendi Instagram sayfalarınızı ekleyebilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de özel ve günlük kullanıma uygun olan bu iğne oyası modelini kolaylıkla tasarlayabilirsiniz

Kolay İğne Oyası Modelleri