Muazzam Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinin en şahaneleri ile sizlerleyiz. 2020 yılında çok tercih edilen ve çok sipariş alan modelleri sizler de merak ediyor olmalısınız. İğne oyaları zarif ve hoş görüntüsünden dolayı bizim de tercihimiz oluyor. İğne oyalarına daha fazla şıklık katmak için de boncuklar kullanabiliriz. Boncuklar iğne oyasını daha güzel göstermeye yardımcı olacaktır. Biz de bundan dolayı sizler için boncuklu iğne oyası modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz muazzam boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Tek renk başörtüsüne tercih ettiğimiz her iğne oyası modeli zarif duruyor. Ama bu zarifliğe şıklık da katmak için boncukları tercih edebiliyoruz. Boncukları tek renk başörtüsünden farklı tercih ettiğimiz de boncuklar ve model daha ön plana çıkacaktır. Siz de bu şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyasının yapılışı çok kolay. Bu basit iğne oyası modelini hemen hemen her hanım yapabilir. Sizin de yapabileceğiniz bu iğne oyası modeli çok da sipariş alıyor. Yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar olabilir. Bu gayet normal. Onlar da İnternet veya YouTube’dan video izleyerek bu iğne oyası modeline sahip olabilirler.

blank

Görselde gördüğünüz gibi tomurcuk şeklinde boncuklar tercih edebilir ve bu güzel görüntüyü elde edebilirsiniz. İğne oyasını sadece hobi olarak değil para kazanmak için de yapabilirsiniz. Birçok hanım bu iğne oyalarını yaparak kazanç elde ediyor. Siz de harcadığınız zaman ve malzemeye göre bu iğne oyasının fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacaktır. Artık havlu kenarında yalnız dantel kullanılmıyor. Tığ oyası ve iğne oyası da kullanarak güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.