Muazzam Renklerle Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Muazzam renklerle yeni tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Beklediğiniz yeni oyalar geldi hanımlar. Sizin de görüp aşık olacağınız ve hemen yapmak isteyeceğiniz bu tığ oyaları çevreniz tarafından da merak uyandıracak. Üstelik tığ oyası yaparak para kazanan hanımların da çok sipariş alacağı modeller olacak bunlar. Dilerseniz bu birbirinden güzel modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilecek Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Kırmızının can alıcı modeli ile karşınızdayız. Kırmızı başörtülerine yine kırmızı ve yeşil renkteki tığ oyaları çok yakışıyor. Sizin de hoşunuza gidecek bu oyaları çevrenizdeki herkes merak edecek ve soracak. Bu yeni oyaların yapılışı da hiç zannettiğiniz, korktuğunuz gibi zor değil. Oldukça basit bir yapılışı olan bu tığ oyaları sizin de gönlünüzü fethedecek. Ama işimizi daha da kolaylaştırmak istiyor isek internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu oyaların yapılışı hakkında bilgi alabilir ve işimizi daha da kolaylaştırabiliriz.

Siyah rengine çok yakışacak renklerle oluşturulmuş bu tığ oyası gerçekten de muazzam. Bu tığ oyası mutlaka çeyizler de olmalı. Genç kızlarımız da mutlaka bu oya modelini çok sevmiştir. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu tığ oyası havlu kenarlarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarına yakışacağını düşündüğümüz bu tığ oyası modelini siz de yapmalısınız. En güzel tığ oyası olmaya aday bir model.

Renkleri ve sık şekilde sıralı bir tığ oya olması ile harika bir oya modeli ile sizlerin karşınızdayız. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu oya modeli bir o kadar da hoş. Hanımlar burada dikkat etmeniz gerek unsur başörtü modeli ve tığ oyası model ve renginin birbiri ile uyum içerisinde olması. Uyum yakalandıktan sonra sizin de çok hoşunuza gidecek ve model gözünüzde daha da hoş gözükecektir.

Çok Sipariş Alacak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.