Mücevher Gibi Parlayan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri 2020 yılında da çok tercih edilmeye devam ediyor. Oldukça zarif ve naif görünen bu oyalar hepimizin sevdiği oya türlerinden olmayı başarıyor. Bu iğne oyalarını daha da şık göstermek için boncuklar kullanabiliriz. İğne oyası modeline uygun boncukları seçerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Hobi olarak ya da para kazanmak için bu iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Dilerseniz şimdi mücevher gibi parlayan boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz harika boncuklu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu iğne oyası çok muhteşem. Yapılışı hakkında bilginiz olamayabilir. Bu gayet normal. Yapılışı hakkında bilgi almak istiyorsanız internet veya YouTube’dan videolar izleyebilirsiniz. Videolar işinizi daha da çok kolaylaştıracaktır.

blank

Kristal şeklindeki rengarenk boncuklar tek renk başörtüsüne çok yakışacaktır. Sizler de tek renk başörtüsü kenarına iğne oyası arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

blank

Tek renk başörtüsü kenarına en yakışan iğne oyası türü boncuklu olanlar. Sizler de boncuklu iğne oyasını tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz. Sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışacak bu modelleri tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel kullanılmıyor. İğne oyası ve tığ işi oya modelleri de sıklıkla kullanılıyor.

blank

Çeyizlere yakışacak bu boncuklu iğne oyası modeli sizin de tercihiniz olabilir.

blank

Renk ve modeliyle dikkat çeken bu iğne oyası modelinin şimdiden örneğini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

blank

Siyah başörtüsü kenarına hemen hemen her renk ve model iğne oyası modeli uyuyor. Sizler de dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası da çok yakışacaktır. Bu iğne oyası modelini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz.

Çok Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.