Mücevher Gibi Parlayan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Mücevher gibi parlayan tığ işi boncuklu oya modelleri için siz de heyecanlanıyor musunuz? Bu boncuklu oya modellerini hanımlar olarak biz çok seviyoruz. Çünkü boncuklarla beraber tığ işi oya modeli kendini daha güzel gösteriyor. Biz de sizler için en güzel güzel ve yapılışı kolay olan mücevher gibi parlayan tığ işi boncuklu oya modelleri seçtik. Haydi hanımlar gelin bu modelleri beraber inceleyelim, ne dersiniz?

En Şatafatlı Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

 

blank

Boncuklar en sade başörtüsüne de şıklık katabiliyor. Eğer düz renk başörtüsü tercihiniz olacaksa ve düz rengi tığ işi oya modeli yapacaksanız kenarına boncuklar seçiminiz olabilir.

blank

Hanımlar farkındaysanız artık genellikle düz renk başörtüsü daha çok tercih ediliyor. Bu düz renk başörtüsüne en çok tığ işi boncuklu oya modelleri kullanılıyor. Siz de düz renk başörtüsüne tığ işi boncuklu oyalarla renk katabilirsiniz.

blank

Hanımlar dediğim gibi sürekli tek renk başörtüsünde boncuklu tığ işi oya örneklerine rastlıyoruz. Bu boncuklu tığ işi oya modelleri de oldukça gösterişli ve havalı. Yukarıdaki görselde kalpli pullu olan yazma kenarı tığ işi oyası çok hoş mesela. Sizler de bu modeli tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz boncuklar başörtüsünü daha da farklılaştıracaktır. Görselde birbirinden renkli boncuklarla oluşturulmuş bu boncuklu tığ işi oya modelleri çok sipariş alıyor.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bir oya modeli hanımlar. Sizler de bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacaktır. Eğer bu boncuklu tığ işi oya modelinin yapılışını bilmiyorsanız internet veya Youtube’dan videolar izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

İçinizi Aydınlatacak Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.