Yepyeni iğne oyası yapılışı

Muhtemelen İlk Defa Göreceğiniz İğne Oyası Modelinin Yapılışı

Yepyeni muhteşem bir iğne oyası modeli. Muhtemelen bir çoğunuzun ilk defa göreceği bir örneğin anlatımı yazımızdadır.

Bir çok bayanın hayatı boyunca ilk defa gördüğü bir iğne oyası modeli. Ortasındaki boncuklar ve etrafındaki pırpırlarla muhteşem bir görünümü olan modelin anlatımını paylaşıyoruz. Biliyorsunuz ki iğne oyası yıllardır ülkemizde yapılıyor. Her gün de yeni modellerle karşılaşmak mümkün. İğne oyası yapanlar sürekli yeni model çıkarmanın peşindeler. Tabi bu yaptıkları da kötü bir şey değil, aksine muhteşem bir şey. İnsanları yeni yeni iğne oyaları ile buluşturan kişiler anlatımlarını da paylaşmaktan hiç çekinmiyor. Böylelikle herkes kolaylıkla yeni modelleri öğrenebiliyor.

Yepyeni iğne oyası

Geçmişte yapılan oyalar sınırlı sayıdaydı. Bir kaç modelden başka model çıkmıyordu. Ama şimdi görmediğiniz daha nice oyalar var. Bu oyalara da her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Ortasında inci boncuk, kenarında ise pırpırlar bulunan iğne oyası modeli bir çiçeği anımsatıyor. Siz bu oyayı beğenip yapmak isterseniz eğer video izleyerek tüm detayları öğrenebilirsiniz. Model için Ayşenin İğne Oyaları kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yepyeni Boncuklu İğne Oyası Modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın