Muhteşem Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Muhteşem çiçekli iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Çok tercih edilen ve hanımların da çok beklediği birbirinden güzel çiçekli iğne oyası modellerini sizler için derledim. Bu iğne oyası modellerinin hemen örneğini çıkarmak isteyebilirsiniz. Çünkü oldukça şık görünüyorlar. Sizin de tercihiniz olabilecek bu modelleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Şimdi dilerseniz muhteşem çiçekli iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Şahane ve Çok Harika İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli sizlerin de tercihi olabilir. Siz hanımları yakından takip ettiğim için hangi iğne oyasını sevip sevmediğinizi artık biliyorum. Bu iğne oyası modeli çok tercih ediliyor ve çok beğeniliyor. Bu çok beğenilen modeli siz de beğendiyseniz hemen örneğini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz görseldeki renkleri kullanarak bu şahane iğne oyası modelini elde edebilirsiniz.

blank

Oldukça şahane kelebekli iğne oyası modeli çok zarif görünüyor. Sizler de bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Bizi takip eden tüm hanımlar yetenekli ve el işlerine meraklı. El işlerine merakı olup da bu modeli yapmak isteyen ama yapılışını bilmeyen hanımlar İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyebilirler. Bu şekilde işiniz daha da kolaylaşacaktır ve ortaya şahane iğne oyası modelleri çıkacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz gibi bordo başörtüsü veya namaz örtüsü kenarına bu harika iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. Oldukça şahane görünen bu iğne oyasını yalnız başörtüsü değil havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında tercihiniz olabilecek bu iğne oyasını çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz.

blank

Lacivert başörtüsü kenarına beyaz, sarı ve yeşil rengini kullanarak şahane iğne oyası modelleri yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz üç boyutlu çiçekli iğne oyası modelini tespih veya kolye kenarında da tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz.

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank