Muhteşem Görünümlü Diyagonal Örgü Modeli

Herkese merhaba. Duruşuyla, asaleti ile, muhteşem görünümlü diyagonal örgü modeli ile karşınızdayız.

Hırkalarınız, yelekleriniz için mükemmel bir yelek modeli olan, diyagonal örgü modeli ile kıyafetlerinizde yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bize göre bu modele, tek renk ipler yakıştığı kadar, ebruli ipler de çok yakışmaktadır. Gelin yeleklerine çok yakışan bir modeldir.

Diyagonal örgü modeli battaniyelerde de çok şık durmaktadır. Serin akşamlarda ısınmanıza yardımcı olacak, hem kullanışlı, hem şık bir battaniye örebilirsiniz.

On parmağında on marifet olan, becerikli hanımların, bu modelle ortaya neler çıkaracağını çok merak ediyoruz. Örgülerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Modelin detaylarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Nesrince örgüler’ e güzel ve faydalı anlatımı için çok teşekkür ederiz. Siz de beğeninizi sunmak için, videosunu beğenebilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın