Parmakta Yapılan İğne Oyası Modeli

Muhteşem Görünümlü Parmak ile Yapılan İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

Parmağın etrafına sarılarak yapılan iğne oyası modeli. Yeni başlayanlar için kolay bir model olan iğne oyası anlatımıyla yazımızda.

Parmakta Yapılan İğne Oyası

Bazı iğne oyaları vardır ki saatlerce ve hatta günlerce uğraştırır. Ama bazıları da var ki hemencecik yapılır ve bitirilir. Parmağın etrafında yapılan iğne oyası da hemencecik yapılarak bitirilenlerden.

İğne oyasına yeni başlayan kişiler genelde çabuk sıkılıp bırakıyor. Modellerin zorluğundan ve kendine güvenememesinden iğne oyası yapmaktan vazgeçiyor. Öyle modeller varki görünüşte yapımı çok zor görünüyor, ama yapılışı çok kolay.

Bu oyayı yeni başlayan acemi kişiler bile kolaylıkla yapabiliyor. Her gün yeni modeller öğrenip yapımını basit bir şekilde öğrenen kadınlar yazmalarını süslüyorlar. Parmakta yapılan iğne oyası modeli çok vakit almadan yapılıyor.

İğne oyası konusunda acemilerin hiç korkmasına gerek yok. Hiç kimse bu işi anasının karnında öğrenmiş değil. Herkes bakarak izleyerek öğrendi. Oya yapacaklara en büyük öneri sabırlı olmaları. Sabrın sonu selamettir diye boşa dememişler. Sabırlı olup oya yapmaya başlayanlar güzel sonuçlar alırlar.

Parmakta Yapılan İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir