Muhteşem Görünümlü Tığ İşi Panço Modeli

Siz de biliyorsunuz ki modası geçmeyen örgü ile yapılan giysilerin başında yer alan bir modeldir panço. Biz de işte bu yüzden muhteşem görünümlü tığ işi panço modelini tanıtmak istedik bugün sizlere.

Bir ve üç yaş arasındaki kız çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebileceğiniz bir model muhteşem görünümlü tığ işi panço modeli. Hem çok güzel hem de çok kolay.bir yapılışı var. Son zamanların popüler rengarenk örgü ipiyle yapılması da cabası. Örenbayandan trend cake iple bu modeli örebilirsiniz. Dilerseniz modelin püsküllerini daha uzun tutabilirsiniz. Tek düzelikten sıkılanlar için kız çocuklarınıza rengarenk olan bu modelle bir panço giydirebilirsiniz.

Modelin yapılışını Elif Pirenvise Hanım Bebeğim Örgülerim adlı youtube kanalında oldukça güzel bir biçimde anlatmış. Videoyu izleyip kanalına abone olmayı unutmayın. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın