Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Oya Modelleri

Muhteşem güzellikte tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Birbirinden şahane hanımların büyük ustalıkla yaptığı tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. Bu tığ oyalarını dilerseniz kendiniz de yapabilir ve başörtüsü kenarında tercih edebilirsiniz. Gerçi artık sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tığ işi oya modeli tercih ediliyor. Sizler de bu şekilde seçimler yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz muhteşem güzellikte tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Şahane ve Çok Mükemmel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şık tığ işi oya modeli şahane görünüyor. Sizler de bu şekilde bir tercihte bulunabilirsiniz. Tek renk başörtüsü kenarına yine o renkte bir tığ oyası yapabilirsiniz. Ortaya çıkan sade görüntüyü hareketlendirmek için de boncukları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ortaya muhteşem bir tığ işi oya modeli çıkacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini biz çok sevdik. Sizler de yeşil, sarı ve pembe rengini kullanarak bu muhteşem tığ oyasını elde edebilirsiniz. Hanımlar renkli el işlerini daha çok seviyorlar. Bundan dolayı sipariş alan hanımlar renkli ve sıralı tığ işi oya modelini çok yapıyorlar. Dilerseniz sizde bu çok beğenilen tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz şahane tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de bu muhteşem tığ oyalarını yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Hem de yapılışı çok kolay. El işiyle uğraşan her hanım kolaylıkla bu tığ işi oya modellerini yapabilir. Detaylı bilgiyi YouTube’dan tığ işi oya modelinin yapılışı hakkındaki videolardan alabilirsiniz.

Püsküllü ve boncuklu tığ işi oya modelleri de çok sevildi. Bu püskülleri başörtünün rengine göre tercih etmeniz iyi olacaktır. Böylelikle ortaya çok hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Çok Satan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.