Muhteşem Ötesi Kastırmalı Bebek Hırka Ceket Modeli

Bu kadar güzel bir modeli, hiç bir mağazada bulamazsınız. Muhteşem ötesi kastırmalı bebek hırka ceket modeli ile tüm örgü seven hanımlara, merhaba.

blank

Kastırmalı model ile örülen hırkayı inceleyince, bize hak vereceğinizden çok eminiz. Hatta bu model ile ilgili, az övgüde bulunduğumuzu düşüneceksiniz.

Kız çocuklarınızı, gün yıldızı yapacak kadar şık, görenlerin gözünü hırkadan alamayacağı kadar, dikkat çeken bir model.

Biz her minik yavrunun, böylesine albenisi olan bir hırka ile çocukluk anılarının olması gerektiğinden yanındayız. Sizin ve yavrularınızın, hatırasında yer tutmaya katkımız olduysa, ne mutlu bize.

Hırkayı pembe renk ile örebileceğiniz gibi, beyaz, krem, toprak renkleri ve gri renk, bu modele çok yakışacaktır. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

Bu çok güzel hırka modelini bize anlattığı için, Ören hanım, youtube kanalına teşekkür ederiz. Siz de desteklerinizi esirgemeyiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın