Muhteşem Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Muhteşem tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. Boncuklar tığ işi oya modellerini daha şık gösteriyor. Biz de sizler için en şık tığ oyası modellerini seçtik. Bu tığ işi boncuklu oya modelleri hem başörtüsü kenarına hem de havlu kenarına çok yakışıyor. Sizlerin de favorisi olacak bu modellerin yapılışı da bir o kadar kolay. Birçok kişi İnternet veya YouTube’dan video izleyerek bu tığ işi boncuklu oya modellerinin yapılışı hakkında bilgi alıyor. Şimdi dilerseniz muhteşem tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu güzel tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu güzel tığ oyalarını sizler de yapabilirsiniz.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına sade ve zarif tığ işi boncuklu oya modelleri arıyorsanız görselde gördüğünüz modeli tercih edebilirsiniz.

blank

Bu harika tığ işi boncuklu oya modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Ayrıca sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışıyor. Havlunun rengine uygun bu tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modelini boş zamanlarınızı değerlendirmek için hobi olarak yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sipariş alıyor. Sizler de çok sipariş almak istiyorsanız bu güzel tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

blank

En yeni ve en kolay tığ işi boncuklu oya modeli ile sizlerleyiz. Bu güzel tığ işi oya modeli çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır.

blank

Beyaz başörtüsü kenarında bu güzel turuncu tığ işi boncuklu oya modelini tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modelini havlu kenarında tercih edebilirsiniz.

blank

Renkli ve sıralı tığ işi boncuklu oya modelleri çok seviliyor. Sizler de bu şekilde seçimler yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Anlatımlı videolar izlemek tığ işi oya modeli yaparken işinizi daha kolaylaştıracaktır.

Çok Muhteşem Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.