Mükemmel Hissedeceğiniz Birbirinden Güzel 30 Saç Modeli

Bu yazımızda sizler için mükemmel hissedeceğiniz birbirinden güzel ve şık saç modellerini derledik. Oldukça kullanışlı olan bu saç modelleri bakımı ve şekillendirilmesi açısından sizleri hiç zorlamayacak. Eğer saç stilinizde değişikliğe gitmek istiyorsanız ve karar veremiyorsanız bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacak. İşte sizler için derlediğimiz size kendinizi iyi hissettirecek şık ve zarif saç modelleri:

Kaküllü ve Dalgalı Saç Modeli

saç modelleri

Kadınların oldukça sevdiği kakül saç modeli farklılık isteyen hanımlar için çok yerinde bir tercih olacaktır. Kullanışlı oluşunu çok seveceksiniz. Bunun yanında saçlarınızda oluşturacağınız dalga saçlarınıza daha hacimli bir görünüm kazandıracak.

Orta Boy Kesim ve Kakül Saç Modeli

saç modelleri

Kullanışlı, bakımı kolay ve şekillendirilmesi kolay bir saç modeli istiyorsanız modeldeki saç stili sizler için harika bir tercih olacak.

Asimetrik Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

saç modelleri

Asimetrik kesim saç modeli her dönemin eskimeyen saç stillerinden bir tanesi. Bu saç modeli ile oldukça zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bob Kesim ve Önü Kıvrılmış Saç Modeli

saç modelleri

Uzun ve kısa saç modeli istemiyorsanız bu bob kesim saç modeli sizler için iyi bir tercih olabilir. Saçınızın önünde oluşturacağınız geriye doğru dalga saçlarınıza dolgun bir görünüm kazandıracak.

Çeneye Doğru Uzayan ve Dalgalı Saç Modeli

İnce telli saçlar için harika bir saç modeli ile sizlerleyiz. Saçlarınıza hacim kazandırmak istiyorsanız çene boyunca uzayan ve dalgalı bir saç modeli güzel bir tercih olacaktır.

Yandan Ayrılmış Dalgalı Saç Modeli

Yandan ayırdığınız saçlarınız ile hacimli bir görünümün yanında modern bir saç stili elde etmiş olacaksınız.

Mükemmel Hissedeceğiniz Birbirinden Güzel ve Şık Diğer Saç Modelleri

saç modelleri saç modelleri saç modelleri

Kısa ve Orta Boy Saçlar İçin Sevimli ve Şık Saç Modelleri Fikirleri

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.