Müthiş Motiflerle Değişik İğne Oyası Modelleri

Müthiş motiflerle 38 değişik iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Oyalar hem hobi olarak yaptığımız hem para kazanmak hem de şık görünmek için yaptığımız el işlerinden olmaya devam ediyor. İğne oyaları geçmişten günümüze çok sevdiğimiz hatta vazgeçemediğimiz el işi türlerinden. Artık sıradanlıktan uzak sıra dışı değişik iğne oyası arayışı içerisindeyiz. Biz de sizin bu talebinizini yerine getirdik ve birbirinden müthiş motiflerle değişik iğne oyaları derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Hoş Değişik İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem çok şık hem de aşırı değişik bir model. Bu modeli her hanım seve seve kullanacaktır. Üstelik bu iğne oyasının yapılışı da oldukça basit. Herkesin yapabileceği bu iğne oyasının yapılışı hakkında bir fikri olmayan hanımlar için ise yöntem çok basit. YouTube’dan ya da internetten videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu oyanın yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

2019 yılında çok sevilen ve 2020 yılında da çok sipariş alacak bu iğne oyası modeli en güzel modeller arasında yer almaya da aday. Sizin de hoşunuza mutlaka giden bu iğne oyası modelini sadece başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Sizin için de güzel tercih olacaktır. O halde hanımlar iğne oyası vakti.

Görselde gördüğünüz iğne oyası tek renk başörtüler için birebir. Tek renk başörtülerine yine o renkte bir iğne oyası modeli oldukça hoş duracaktır. Bu iğne oyası çeşidi ise genç kızlarımızın çeyiz bohçalarının da vazgeçilmezi olacaktır. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası modeli 2020 yılına bomba gibi de düşecek. Mutlaka tek renk başörtülerinizi bu iğne oyaları ile değerlendirmelisiniz.

En Sevilen 38 İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.