Namaz Başörtüsü ve Dantel Kenarlarına Çok Şık Mekik ve İğne Oyası Modeli

Bugün sizler için hem mekik hem de iğne oyasının eşsiz uyumu ile ortaya çıkan mükemmel bir oya örneği hazırladık. Sizlerinde modelimizi çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Oyamıza başlamadan önce yazmamızın tığ battısını yapıyoruz. Modelimizin çiçekli kısımlarını mekik ile yapıyoruz. Daha önce hiç mekik ile oya yapmadıysanız bile çok kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çiçekli oyamız için simli ipler kullanabilirsiniz. Simli ipler modelimize daha gösterişli hale getirmektedir. Dilediğiniz renklerle örebileceğiniz oyamızı yazmalar dışında havlu kenarlarına da kullanabilirsiniz.

Oyamızın mekik ile nasıl yapılacağı aşağıda yayınladığımız videoda verilmiştir. Videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde örebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Çok değişik ve şık modeli bizlere sunduğu için Züleyhanın iğne oyaları’ na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın