Namaz Örtüsü Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz detaylarını hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Tığ oyaları en kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizler de en güzel modelleri hazırlayarak el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağınız tığ oyalarını hazırlayabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan tığ işi oya modelleri renkli tülbent kenarlarını tek renk tercih edebilir ya da renkli tülben kenarlarına tülbent içindeki renklerden tercih edebilirsiniz. Sade ve şık görünen modelleri yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar tığ işi oya modellerini pul detayları ekleyebilir. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanmıştır. Sizler de kullanacağınız ipleri çok dikkat ederek kalıp gibi duran ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan iki renk hazırlanmış olan tığ işi oya modeli sade ve şık bir modeldir. Sizler de sade ve şık görünen tığ oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli sizlere sunuluyor. Sizler de bu modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de çok şık görünen bu tığ işi oya modellerini yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

@oyalarim.nurbahar Instagram hesabından en güzel ve kolay modelleri inceleyerek yapabilirsiniz. Kolay model isteyenler inceleyerek seçip yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanan tığ işi oya modellerini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Pırpır model tığ işi oya modeli el işçiliğinin en yoğun olduğu modeldir. Sizler de bu modelleri dilediğiniz renk tasarımı ile hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan Pırpır model tığ işi oya modeli banyolarınıza renk katacak sizler de banyolarınıza çok yakışacak olan bu tığ oyalarını hazırlayarak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu tığ işi oya modeli oldukça gösterişli görünmektedir.

Bütün kombinlerinize uyum sağlayacak bu tığ işi oya modelini sizler de yapabilir ve seçtiğiniz renk tonları ile kıyafetlerinize uygun hale getirebilirsiniz.

Çiçek model hazırlanan tığ işi oya modeli en sevilen modeldir. Sizler de bu modelleri boncuk detayları ekleyerek gösterişli hale getirerek özel günlerde ve günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Nazar boncuklu hazırlanan tığ işi oya modeli çok şık görünmektedir. Sizler de bu güzel modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilir ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

YouTube’da en çok izlenen tığ işi oya modeli olan görselde yer alan modeli sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. En yeni ve en güzel modeller en çok tercih edilen modeller olmaya devam ediyor. Farklı model seven hanımlar bu modelleri sizlere öneriyoruz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri