Natural Tonları ile Dantel Modelleri Çok Satacak

Merhaba hanımlar detaylarına hayran kalacağınız en güzel dantel modellerini sizinle buluşturuyoruz. Görüp görebileceğiniz en kolay dantel modellerini sizler için hazırladık. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanın dantel modellerini çeyizlerinize ekleyerek değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Fransız güpürlü dantel modelleri ile yarışacak kadar güzel olan dantelleri sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kumaşlar ile aynı renklerde dantel seçerek de yapabilirsiniz. Bizim sizlere sunmuş olduğumuz beyaz renk ve krem renkli dantel modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de bu güzel modelleri kendi Instagram sayfalarınızda yayınlayarak en güzel modellerin siparişlerini alabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel dantel modellerini detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Dantel Modelleri

Salon takımı ve masa örtüsü olarak yapabileceğiniz dantel modeli şık tasarımı ile oldukça güzel görünüyor. Sizler de en yeni modelleri yaparak onları çeyizlerinize ekleyebilirsiniz

Farklı model arayan hanımlar dantel modellerini yaparak sardırabilirsiniz ve çeyizleriniz için daha sonra kullanabilir ve kumaşlar ile buluşturabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı dantel modeli işçiliği en fazla olan modellerden biridir. Sizler de bu dantel modelini yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Görselde yer alan Runner dantel modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Fabrikasyon ürünlerinin yanı sıra el emeğinin yoğun olduğu bu dantel modelini sizler de yapabilirsiniz.

Çok kolay yapılan dantel modeli kare şekilde hazırlanmıştır. Sizler de bu kare şekilde hazırlanan dantelleri salon takımlarında masa örtülerinde pike kenarlarında ve birçok alanda tercih edebilirsiniz.

Çok Kolay Dantel Modelleri

Güzel Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Serap ile el sanatları (Youtube)

Son zamanların en çok tercih edilen dantel videosunu sizlerle buluşturuyoruz. Yapım aşaması detaylı şekilde anlatılan dantel modelini Sizlerde inceleyerek yapabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken ve değişik model arayan hanımlar bu video tam size göre sizler de detaylı şekilde inceleyerek bu güzel dantel modelinin yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak dantel modelini yeni öğrenen hanımlar da kolaylıkla yapıp bitirebilir. El emeği göz nuru hazırlanan dantel modeli çeyizlerinizin vazgeçilmezi olacak. Sizler de videoyu izleyerek dantel modelinin yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.