Yatak Odası Dolap ve Şifonyer Modelleri

Natürel Yatak Odası Dolap ve Şifonyer Modelleri

Natürel yatak odası dolap ve şifonyer modelleri ile sizlerleyiz. Yatak odası dekorunun olmazsa olmazı elbette dolap ve şifonyerler olduğunu elbette biliyoruz. Biz de bunu göz önünde bulundurarak en güzel modelleri derledik. Hem 2019 yılının en trendleri hem de 2020 yılında da moda olacak bu mobilya modelleri sizin de ilginizi çekecek. En yeni ve en güzel renklerin bir arada olduğu bu dolap be şifonyer modelleri hem de oldukça natürel. Şimdi sizlerle beraber bu modelleri bir inceleyelim, ne dersiniz?

Hem Natürel Hem Şık Yatak Odası Dolap ve Şifonyer Modelleri

Yatak Odası Dolap Modelleri

Natürel bir dolap modeli ile başlamak istiyorum. Bu dolap modelleri hem güzel hem de renkleriyle bir ahenk içinde. Ahşaplar bu sezonda moda olmaya devam edecek. Dolaplarda genellikle ayna kullanılması biz hanımların da en çok tercih ettiği şeylerden biri siz de dolaplarınızda büyük ihtimal ayna kullanıyor ve aynalı dolaplar tercih ediyorsunuz.Bazı yatak odası dolap modellerinde ayna olmuyor ama bu fazla tercih edilen bir model değil.

Yatak Odası Dolap

İşte muntazam bir yatak odası dolap modeli ile sizlerleyiz. Bu dolap modelleri oldukça da şık değil mi? Sizin de çok seveceğiniz bu dolap modeli oldukça da farklı ve modern. Yalnız dolapları aynasız kullanamayan hanımlar için bir dezavantaj. Görselde gördüğünüz dolap modeli o kadar harika ki insanın aynasız bile kullanası gelmiyor mu?

Rengiyle farkını ortaya koyan bir yatak odası dolap modeli. Bu dolap modelini çok sevmekle kalmayacak. Büyük ihtimal yatak odanızda da tercih edeceksiniz. Renk seven hanımlar bu renk yatak odası dolap modelini kesinlikle kaçırmasınlar derim ben.

Yatak Odası Şifonyer Modelleri

Şifonyeri ile fark yaratan bu model gerçekten de çok şık ve çok modern. Az önceki görselde gördüğünüz yatak odası dolap modelinin takımı niteliğindeki bu şifonyer kesinlikle sizin de tercihiniz olmalı. Aynası modeli ve rengi ile resmen ahenk içinde dans ediyor.

En Trend Yatak Odası Dolap ve Şifonyer Modelleri

dolap şifonyer yatak odası Yatak Odası Dolap ve Şifonyer Modelleri