Nişan Söz İçin En Gösterişli 36 Tepsi İçi Dantel Örnekleri

En çok aradığınız nişan ve söz için tepsi içi dantel örnekleri ile karşınızdayız. Nişan ve sözlerin vazgeçilmezi tepsiler önemli bir yer taşıyor. Tepsisiz nişan ve söz düşünülemez zaten. E haklı olarak bu insanlar yüzük ve kurdeleyi nereye koyacaklar? Ama tepsiler sade bir şekilde kullanılmıyor. Özellikle gümüş tepsilerin içine onu belli edecek bir dantel modeli ile kullanılıyor. Nasıl bir dantel modeli kullanacağını bilmeyen kızlarımıza fikir olması açısından bu dantel örneklerini derledik. Haydi hep beraber bu modelleri inceleyelim.

Nişan Söz Tepsilerinin Vazgeçilmezi Dantel Örnekleri

blank

Söz tepsileri genellikle uzun tercih edildiğinden uzun dantel örneklerine yer verdik. Elbette yuvarlak tepsi tercih edenler de var ama en çok kullanılan modeller bunlar hanımlar. Ona göre tepsi seçimi yapın deriz biz.

blank

Gümüş tepsiye yakışacak gayet şık bir dantel örneği…

blank

Daha ince ve zarif duran bu dantel modelini kesinlikle tercih etmelisiniz.

blank

Görseldeki dantel modelini tepsinize göre tercih edebilirsiniz.

blank

Söz ve nişanlarda en çok gördüğümüz model elbette görseldeki model. Sıklıkla bu dantel modeli ile karşılaşıyoruz. Bu dantel modelini de düşünebilirsiniz. Farklılık arayanlar bir sonraki görsellerimize bakmayı unutmasınlar.

blank

Farklılık isteyenler için nadir görülmüş ya da görülmemiş bir model. Bunu kesinlikle düşünebilirsiniz.

blank

Yine en çok tercih edilen modellerden biri daha.

blank

Bu modeli kesinlikle tercih etmelisiniz. Tepsi içinde çok zarif ve şık duracaktır.

blank

Az önce bahsettiğim gibi bazı kızlarımız ise yuvarlak söz tepsisi tercih ediyorlar. Yuvarlak tepsi tercih edecekler için bu dantel örneğimiz çok şık değil mi?

blank

Kurdele detayını da unutmamak lazım. Uzun tepsiler için bu dantel örneğini kullanacak hanımlar iki uca kurdele detayı ekleyerek dantel modelini daha da şahane hale getirebilirler.

En Güzel Söz Tepsisi Sizin Olacak Birbirinden Farklı Tepsi İçi Dantel Örnekleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank