Nostaljik Birbirinden Farklı 43 Eski Dantel Örnekleri

Nostaljik birbirinden farklı 43 eski dantel örneklerini görmeye ne dersiniz? Geçişten günümüze modası geçmeyen şeylerden biridir dantel. Bilinen eski diye nitelendirdiğimiz nostaljik dantel örnekleri şu anlarda da revaçta. Özellikle günümüzde de eski dantel örnekleri tercih ediliyor. Sizler için bu dantel örneklerini derledik. Haydi hanımlar hep birlikte bu dantel örneklerini inceleyelim.

Birbirinden Asil Eski Dantel Örnekleri

blank

Genelde fiskos masalara tercih edilen bu model son zamanlarda da en çok tercih edilenler arasında. Haydi hanımlar yoksa siz hala örnekleri çıkarmaya başlamadınız mı?

blank

İnce ve zarif olan bu eski dantel örnekleri nostaljik ve otantik sevenlere göre bir model.

blank

Vitrin ve masalarımızda en çok tercih ettiğimiz model. Hanımlar bu eski dantel modelleri artık kullanılmıyor gözüyle sakın bakmayın. Çünkü kullanılıyor ve gün geçtikçe de moda olmaya devam ediyor.

blank

İplik renkleri de modeli değiştiren yeni ya da nostaljik gösteren etkenlerden biri. Bazı dantel örnekleri çamaşır suyuna batırılmış gibi bembeyaz iken bazıları da sarı ve eski bir hava katıyor. Bunu tercih etmek sizin elinizde. Ve tercihiniz de kullanım alanınıza göre değişebilir.

blank

Yemek masası için dantel örneği arayanlar için kesinlikle vazgeçilmez bir model.

blank

En çok bilinen model bu modeli hala şu an bile yastık, nevresim ve pike takımlarınızda kullanabilirsiniz.

blank

Zarif duran bir model daha. Bu modeli soft renklerde kullanmak daha doğru olacaktır.

blank

Halka dantel modelimiz de en çok sevilenlerden biri. Olması gerekenler ise yalnızca halka, iplik ve tığ. Halkaları hazır bir şekilde alıp çevresini iplik ve tığ yardımı ile sarıp modelimize başlıyoruz. Ve oldukça şık bir model ortaya çıkıyor. Kesinlikle denemelisiniz hanımlar.

blank

Eskiden günümüze en sevilen ve en çok yapılan dantel örneklerinden biri. Siz de yapmaya ne dersiniz?

Sizi Eskiye Götürecek Farklı Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank