Oldukça Görkemli Tığ İşi Oya Modelleri

Oldukça görkemli tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok şahane görünen ve birbirinden değişik tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. Hanımların çok sevdiği bir başka el işi türü ile sizlerleyiz. El işi ile uğraşan her hanımdan biri mutlaka tığ işi oya modeli yapmıştır veya yapıyordur. Başörtüsü kenarına ve havlu kenarına çok yakışan bu modelleri sizler de yaparak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz oldukça görkemli tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz şık tığ işi oya modeline biz bayıldık. Sizler de bu renk başörtüsü kenarına bu tığ oyasını tercih edebilirsiniz. Farklı renkte bir başörtüsünün kenarını işleyecekseniz beyaz ve başörtüsünün rengindeki bir renk tercih edip tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz gibi önceden tığ işi oya modellerini bu şekilde serum halkalardan yapabilirsiniz. Çeşit çeşit ve renk renk yaptığınız bu tığ işi oya modellerini daha sonra başörtüsü veya havlu kenarına monte edebilirsiniz. Serum halkalı bir tığ işi oya modeli yapacaksanız, bu şekilde yapabilirsiniz.

Nazar boncuklu tığ işi oya modeli hanımlar tarafından çok seviliyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. Bu oya modelinin yapılışı da çok kolay. Hemen herkesin yapabileceği bu tığ işi oya modeli hakkında İnternet veya YouTube’dan da bilgi alabilirsiniz.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri beyaz başörtüsü kenarına çok yakışıyor. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek adına hobi olarak yapacaksınız bu muhteşem tığ işi oya modelini tercih etmenizi öneririz.

Harika bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ işi oya modelini desenli başörtüsü kenarına uygun tercih edebilirsiniz.

En Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.