Oldukça Kolay ve Yeni İğne Oyası Modelleri

Oldukça kolay ve yeni iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Merakla beklenen ve çeyiz bohçası için tercihiniz olacak iğne oyası modellerini sizler için seçtim. Bu modelleri namaz örtüsü, başörtüsü ve havlu kenarına yapabilirsiniz. Hem de çok şık ve çok kolay yapılan iğne oyası modellerini derledim. Şimdi dilerseniz oldukça kolay ve yeni iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Muhteşem ve Harika İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli tam çeyiz bohçasına uygun. Sizler de bunun gibi seçimler yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Hem de bu modelin yapılışı oldukça kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Anlatımlı videolar izleyerek bu harika iğne oyasının yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem iğne oyası modelini yaparak harika görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca bu iğne oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında iğne oyası oldukça fazla tercih ediliyor. Önceden dantel tercih edilirken şimdi bunun yerine tığ işi oya modelleri ve iğne oyaları aldı.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini hem hobi olarak hem de kazanç elde edip ev ekonomisine destek olmak için yapabilirsiniz. El emeğinize ve kullandığınız malzemeye göre bu muhteşem iğne oyası modellerinin fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modellerini yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Renkli ve sıralı iğne oyası modelleri hanımlar tarafından da çok seviliyor.

Görselde gördüğünüz gibi renk seçimini başörtüsü desenindeki renklerden seçerseniz harika görünümler elde edebilirsiniz. Fakat bu renklerin kendi içinde uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Bundan dolayı bu muhteşem iğne oyası modelini tercih edebilir ve muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Haydi hanımlar bu harika iğne oyası modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Birbirinden Çok Sipariş Alan Yeni ve Güzel İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.