Ömür Boyu Aşk Boncuklu Oya

Ömür Boyu Aşk Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli

Ömür boyu aşk yaşayanlar için bir modelimiz bulunuyor. Boncuklu iğne oyası modelini ömür boyu sevecek olan kişilere hediye ediyoruz.

Ömür Boyu Aşk Boncuk Oyası

Herkesin ömür boyu aşk yaşamasını dileyerek güzel bir model paylaşımında bulunuyoruz. Zamanla anlatımlı oyalar ile yeni başlayanlar, yeni iğne oyası öğrenmek isteyenler ve sıkılıp da oya işine girenler için model paylaşımında bulunuyoruz. Modellerimiz büyük bir beğeniyle karşılaşılıyor. En son paylaştığımız modeller büyük derecede beğenildi. Şerife hanımın paylaşmış olduğu boncuklu oyası modelinin de beğeniyle karşılanmasını bekliyoruz. Şerife hanım 10 dakikalık bir iğne oyası videosu çekmiş. Burada boncukları ipe dizilişiyle beyaz bir tülbente nasıl yapıldığını adım adım göstermiş. Yeni model iğne oyası ile genellikle sade yazmalar yapılıyor. Sade yazma fikri olanlar deneyebilirler.

Tülbent Kenarı Örnekleri

Tülbent, yemeni ve yazmalar için tek renk yazma oyası yapmak isteyenler videoyu başlatarak 10 dakikada güzel bir örneği öğrenebilirler.

Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın