Ömürlük Sevgi Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli

Ömür boyu sevecekler için harika bir örneğimiz var. Boncuklu iğne oyası modeli ömürlük sevgi simgesi olması dileğimizle.

Ömürlük Sevgi Boncuk Oyası

İğne oyalarında kullanılan boncuklardan birisi de tahta boncuklardır. Tahta boncuklar yazmalara, havlulara ve tülbentlere rahatlıkla uygulanan oya boncuklarından birisidir. Yapılan el işleri görsel olarak da göz alıcı olur. Kadınlar yazmalara başörtüsü, bebek yüz örtüsü veya mevlüt ve namaz örtüsü olarak kullanıyorlar. Sizde bunlardan biri için kullanmak için kendinize tahta boncuklu yazmalar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz birine ömür boyu sevginizi göstermek için ona bu oya ile yapılan güzel bir yazma işleyebilirsiniz. Renkli yazmalara uygulanan renkli boncuklarla yapılan başörtülerini herkes çok beğenecek. En güzel yazmaları yapmak isteyenler siteyi yakından takip etmeyi unutmasınlar.

En Güzel Yazma Oyaları

Ömürlük sevgi isteyenler bu modelle yazmalar yapabilmek için videoyu izlemeli!

Ömürlük Sevgi Boncuk Oyası Yazma Modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın